KILKA SŁÓW O NAS

DLACZEGO BUSINESSUP.pl?

WIEMY, Że nasi klienci są kluczem do naszego sukcesu. zwycięstwa.

Jesteśmy tutaj, aby dać Ci narzędzia i strategie, których potrzebujesz. Chcemy abyś skoncentrowal swą moc, potencjał i cel na właściwym ukierunkowanym działaniu. Buduj swą firmę, która wyraża to, kim jesteś... i zmieniaj świat. Wierzymy bowiem, że biznes jest jedną z największych sił rozwoju osobistego i właśnie zmian w otaczającym nas wszystkich świecie.
+
CZŁONKÓW ZESPOŁU
+
zadowolonych klientów
+
WYPITYCH KUBKÓW KAWY
+
ROZWIĄZANYCH PROBLEMÓW

NASZA MISJA

ZAMIENIAMY ZWYKŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW W SUPERBOHATERÓW!

POZNAJ NASZE USŁUGI

BUSINESS ONLINE

SOCIAL MEDIA

SZKOLENIA, KURSY, EBOOKI

DIGITAL MARKETING

JESTEŚMY EXPERTAMI W BRANŻY ONLINE

Większość agencji marketingowych skupia się tylko na tym, aby firma i marka wyglądały dobrze, niewiele wiedzą niestety o marketingu cyfrowym i konwersji. 

Budują drogie witryny, które wyglądają ŚWIETNIE, ale z punktu widzenia biznesowego nie działają. Innymi słowy, są to tylko fajnie wyglądające broszury reklamowe. Nie przynoszą jednak wymiernych korzyści. Jako przedsiębiorcy internetowi wiemy dokładnie czego potrzeba, aby się wyróżnić i zostać zauważonym w Internecie.  Koncentrujemy się na brandingu online w połączeniu ze strategią marketingu bezpośredniego. Tylko takie podejście daje rzeczywiste wyniki. Specjalizujemy się w  „DNA marki” – słowa, obrazy i doświadczenia, które  zamieniając odwiedzających w kupujących.